Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Odpovědět k tématu: Růžová sezona 2017

Jméno
Subjekt
Boardcode
B) :( :) :laugh: :cheer: ;) :P :angry: :unsure: :ohmy: :huh: :dry: :lol: :sick: :silly: :blink: :blush: :kiss: :woohoo: :up :S :evil: :whistle: :down
Zpráva
Zvětšit /  Zmenšit

Topic History of: Růžová sezona 2017

Zobrazit nejstarší 10 příspěvků - (Poslední příspěvek nejdříve)
22. dub 2020 10:46 #326981

Anonym

Avatar uživatele

Dekuji
19. zář 2019 12:08 #326431

Kaja

Avatar uživatele Kaja

no vida :woohoo: :-- no ale jsme v růžové sezoně 2017---
18. čen 2019 15:11 #325519

Dita

Avatar uživatele Dita

Ahoj všem :) Nebyla jsem tu tak straaašně dlouho a zastesklo se mi... Tak mě tu zase máte ;) Nádherně vám to všem kvete!!! Já už tu mám džungli, nedá se tu skrz růžindy hnout. Prostě jsem to s tím růžovým chtíčem trochu přehnala. No nechtělo se mi věřit, že to tak bude. Někteří jste mi to říkali... že, Kájo!?!! :laugh: :laugh: :laugh:

V džungli počkáš tolik let, než na kostkách padne pět.... Z jakéhopak je to filmu?(pouze řečnická otázka, nemusíte odpovídat ;) )
P1160454.jpg



P1160463.jpg
Přílohy:
25. úno 2018 19:36 #321855

LucieT

Avatar uživatele LucieT

Kaja napsal:
jo to bude hezké . já nikdy neuvažovala co k čemu . prostě jsem nasadila kde bylo místo . a nic se nepopralo --
jinak víš , kdo je to ta Judy Dench?? ta herečka / starší paní / z filmu o agentu 007 . byla i na Chelsea - tam tu růži pokřtila.

jojojo je to právě jedna z mých oblíbených britských hereček. :) jsem ráda, že je růže pojmenovaná po ní. snad se mi bude líbit. žluté růže moc nemusím, tato je už trochu do oranžova, vypadá krásně.
já jsem cíťa na barvy, mám to se sebou těžký :laugh: :laugh: :laugh:
25. úno 2018 19:19 #321854

Kaja

Avatar uživatele Kaja

jo - mám ho z řízku od sousedů . už asi nejmíń osm roků .ale vím , že ho kdysi prodával J. Basík .voní neskutečně- jinak než jasmín - fakt jako jahody. tak bud´ ráda , že ho máš. poslala jsem tuším kdysi řízky i Dresle, ale nevím jestli s toho co bylo. .
25. úno 2018 18:16 #321853

LucieT

Avatar uživatele LucieT

Kaja napsal:
pokud to nemusí být růže - mám skvělý jasmín - odlišný od jiných . má květy jak menší ibiškové a voní po celé zahradě po jahodách. omlouvám se , že tady dávám něco jiného než růži , ale jde o společnou věc- živý plot .

jasmnbelleetoile.jpg


belleetoile.jpg
Je úplně úžasný! To je ten pustoryl Belle Etoile? Jestli ano, tak ten mám zahrabaný v květináči v zahrádce. Měl by jít dopředu před nový plot. Můj sliboval, že udělá nový plot, tož rostlinky nakoupené, no a jsou všechny zatím v zahrádce a plot v nedohlednu. No ale v květnu nejpozději je musím vytáhnout, ať mám kam dát cukety, rajčata a další.
25. úno 2018 18:14 #321852

Kaja

Avatar uživatele Kaja

jo to bude hezké . já nikdy neuvažovala co k čemu . prostě jsem nasadila kde bylo místo . a nic se nepopralo --
jinak víš , kdo je to ta Judy Dench?? ta herečka / starší paní / z filmu o agentu 007 . byla i na Chelsea - tam tu růži pokřtila.
25. úno 2018 18:10 #321851

LucieT

Avatar uživatele LucieT

Kájo k Palais Biron jsem vymyslela z levé strany Judy Dench (aspoň byl důvod si ji objednat) :lol: a pak je tam keřík abélie kaleidoscope. Uprostřed bude Palais B. a vpravo vzadu růžovofialová Lucky a před ní úplně vpředu Terra limburgia, měla by být nižší a světle fialková. úplně vpředu mám nějaké nízké trvalky, zvonky atd. Tak jsem moc zvědavá. buď to bude krása nebo průšvih. Za růžemi vzadu je asi metr vysoká suchá zídka se skalničkama. Ty jsem tam sadila teď na podzim, tak uvidím, co se ujme a co přežilo zimu.
25. úno 2018 15:10 #321848

Kaja

Avatar uživatele Kaja

pokud to nemusí být růže - mám skvělý jasmín - odlišný od jiných . má květy jak menší ibiškové a voní po celé zahradě po jahodách. omlouvám se , že tady dávám něco jiného než růži , ale jde o společnou věc- živý plot .

jasmnbelleetoile.jpg


belleetoile.jpg
Přílohy:
25. úno 2018 15:03 #321847

Kaja

Avatar uživatele Kaja

artemis_2018-02-25-2.jpg


Příloha artemis2.jpg nebyla nalezena.


Artemis

Palais Biron mám - kdosi tady psal , že naroste dost velký . tuším Květa. věřím tomu , protože te´d v létě vyhodil vysoké pruty-asi 120 cm-tak s tím Lucko počítej . já ho mám na kraji záhonu - to budu muset taky řešit . a co k němu?? těžko říct - něžně růžovou , bílou?? světleji fialovou ???

palaisbiron.jpg

tady s ní je Heidi Klum , a bílá drobnokvětka Irene von Dänemark
Přílohy: