Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Soutěžní rozárium Hradec Králové

Soutěžní rozárium Hradec Králové 22. srp 2019 12:34 #326224

• Květa
  • Moderator
  • Obdržená poděkování 9512
Aleno, také moc děkuji za další pokuk na růže v HK. Bezva info.
Tyhle postřehy o tom, jak růže vypadají v pokročilejší sezoně jsou k nezaplacení. My jsme se byly s EvouL podívat minulý víkend znovu na růže u Pelcových, taky zajímavé.

ad ReuVim - moc neroste, co ? :laugh: Mně zaujala barva, ne že bych ji musela mít..
ad Evethosi - ta roste i nasazuje pěkně, to ano. Pořád dlužím slíbený příspěvek o růžích Andre-Eve v mé zahradě.. nejspíš až v zimě, nechám proběhnout II.fl. než něco vypustím.

ad VisMandel - obchodní název Coloma ( což už jste možná vyšpionili ), k prodeji v Lottum. Tyčinky jsou úžasné. Viděls Honzo tu f. (předpokládám ) ze školky ?
www.helpmefind.com/rose/l.php?l=21.325556
to teda je obalenost.

druhou růží (prý ) loni v HK oceněnou - nekontrolovala jsem, ale uvádí HMF - je VISmarok, obchodním názvem Jean Robie. Prodává RosaPlant.
www.helpmefind.com/gardening/l.php?l=2.75550
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Soutěžní rozárium Hradec Králové 22. srp 2019 14:16 #326225

• alenak
  • Platinum Boarder
  • Obdržená poděkování 4974
Není zač :)
Našla jsem fotku VISmarok, ta růže krásně voní, nikdy jsem neviděla vystřelený kandelábr, světlejší listí, taková rozevlátá, udržuje si stálou výšku cca do 80 cm, ale mohutnost kvetení nemá, spíše typ stále prokvétající, zvláštní kráska, absolutně zdravá do zimy
DSC01517_2019-08-22.jpg

DSC02633.jpg
můj oblíbenec Rayon de Solei
DSC02559.jpg
taktéž úžasná růže Jazz Festival
DSC02654.jpg
VISmandel dlouho drží květy, ty stárnou do smetanové a jakoby plátky se stáčí, myslím, že i rannější kvetení, jsem její fanda ;)
Poslední úprava: 22. srp 2019 14:26 od alenak.
Následující uživatel poděkoval: Eva L., Kaja, Kika, Láďa, Ajka, babkaela, alcearosa

Soutěžní rozárium Hradec Králové 22. srp 2019 19:18 #326227

• Kaja
  • Platinum Boarder
  • Obdržená poděkování 21122
tož ta první - ta je!!! :kiss: ta by mně ještě na staré roky zlákala.... :whistle:
Následující uživatel poděkoval: Ajka, alenak
Moderátoři: Eva L., Květa