Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Růžová sezona 2023

Růžová sezona 2023 28. čen 2023 13:42 #329542

  • quendery
  • Avatar uživatele quendery
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Příspěvky: 1142
  • Obdržená poděkování 3690
  • Karma: 23
Alenko, to je zase krása. Hele ty pokušitelko, víš že mi zase lákáš, i když už fakt místo neníííííí......Ta Vissersova Coloma je teda krásná a vzala mi za srdce. Řekni, je to ta skupina " se vejde "? :unsure: Díky.

Růžová sezona 2023 28. čen 2023 14:31 #329543

  • host
  • Avatar uživatele host
dobrý den chtěl bych se vás z fóra zeptat na pár otázek.1) před pár týdny jsem jel na menší výlet na kole. A jak si tak jedu tak koukám a koukám a u cesty rostou růže. A na to že rostou na tak zanedbaném místě tak vypadají hezky, obzvlášť když to je nějaká šlechtěná růže. Myslíte že by to mohla být růže damašská nebo Rosa 'Ambroise Pare' nebo to je jiná šlechtěná růže? A myslíte že by se mohla namnožit řízkováním nebo je to růže co se musí naroubovat aby dobře rostla?




2)Chtěl bych se vás zeptat ještě na jednu otázku. Mám na zahradě jednu růži co jsme na podzim vykopaly a přesadily z babiččiny zahrady. Letos už dokonce kvete, tak by mě jenom zajímalo jestly by někdo náhodou nevěděl co by to mohlo být za růži. Na obrázcích je vidět že konce výhonů jsou do červena.




předem vám moc děkuji za obpovědi :)

Růžová sezona 2023 28. čen 2023 14:36 #329544

  • host
  • Avatar uživatele host
omlouvám se ale jak jsem teť poslal příspěvek. Tak tam kde jsou volné řádky měly být odkazy na ty obrázky. nevíte jak se sem ty obrázky mohou vkládat? :(

Růžová sezona 2023 28. čen 2023 21:48 #329545

  • host
  • Avatar uživatele host
POKUS ČÍSLO 2

dobrý den chtěl bych se vás z fóra zeptat na pár otázek.1) před pár týdny jsem jel na menší výlet na kole. A jak si tak jedu tak koukám a koukám a u cesty rostou růže. A na to že rostou na tak zanedbaném místě tak vypadají hezky, obzvlášť když to je nějaká šlechtěná růže. Myslíte že by to mohla být růže damašská nebo Rosa 'Ambroise Pare' nebo to je jiná šlechtěná růže? A myslíte že by se mohla namnožit řízkováním nebo je to růže co se musí naroubovat aby dobře rostla?


file:///C:/Users/Admin/Pictures/BBBBBBBBBBBBBBB.jpg

2)Chtěl bych se vás zeptat ještě na jednu otázku. Mám na zahradě jednu růži co jsme na podzim vykopaly a přesadily z babiččiny zahrady. Letos už dokonce kvete, tak by mě jenom zajímalo jestly by někdo náhodou nevěděl co by to mohlo být za růži. Na obrázcích je vidět že konce výhonů jsou do červena.





předem vám moc děkuji za obpovědi :)

Růžová sezona 2023 28. čen 2023 22:00 #329546

  • host
  • Avatar uživatele host
POKUS ČÍSLO 3
dobrý den chtěl bych se vás z fóra zeptat na pár otázek.1) před pár týdny jsem jel na menší výlet na kole. A jak si tak jedu tak koukám a koukám a u cesty rostou růže. A na to že rostou na tak zanedbaném místě tak vypadají hezky, obzvlášť když to je nějaká šlechtěná růže. Myslíte že by to mohla být růže damašská nebo Rosa 'Ambroise Pare' nebo to je jiná šlechtěná růže? A myslíte že by se mohla namnožit řízkováním nebo je to růže co se musí naroubovat aby dobře rostla?




2)Chtěl bych se vás zeptat ještě na jednu otázku. Mám na zahradě jednu růži co jsme na podzim vykopaly a přesadily z babiččiny zahrady. Letos už dokonce kvete, tak by mě jenom zajímalo jestly by někdo náhodou nevěděl co by to mohlo být za růži. Na obrázcích je vidět že konce výhonů jsou do červena.




předem vám moc děkuji za obpovědi :)

Růžová sezona 2023 28. čen 2023 22:01 #329547

  • host
  • Avatar uživatele host
otázka 1)
file:///C:/Users/Admin/Pictures/IMG_20230618_195813.jpghttp://

Růžová sezona 2023 28. čen 2023 22:03 #329548

  • host
  • Avatar uživatele host
1)
file:///C:/Users/Admin/Pictures/1AAAA.jpghttp://

Růžová sezona 2023 28. čen 2023 23:28 #329549

  • quendery
  • Avatar uživatele quendery
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Příspěvky: 1142
  • Obdržená poděkování 3690
  • Karma: 23
Zdravím neznámou růžovou dušičku co se jí nedaří sem dát fotografie. Bohužel, tohle je starý web a už dlouho není možný upgrade. Takže nejde přihlásit nové členy a tím pádem ani vkládat u neregistrovaných fotografie. Pokud bys chtěl - chtěla přece jen sem fotky umístit, tak to nějak obejdeme. Pošli mi je na mail a já je sem za tvé příspěvky přidám, aby ti někdo mohl poradit. Můj e-mail : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Třeba to vyjde. :whistle: :laugh:

Růžová sezona 2023 29. čen 2023 17:00 #329550

  • alenak
  • Avatar uživatele alenak
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Příspěvky: 2643
  • Obdržená poděkování 7617
  • Karma: 94
Quen, se vejde určitě ;) . Vzpřímený růst, není tak vysoká, na jaře doporučují hodně zkrátit.
Následující uživatel poděkoval: quendery

Růžová sezona 2023 01. čec 2023 12:00 #329551

  • Lukáš
  • Avatar uživatele Lukáš
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Příspěvky: 2592
  • Obdržená poděkování 11815
  • Karma: 45
DSC07153.jpg


DSC07154.jpg


DSC07155.jpg

šlechtění Jitky - Mandarinka , krásná a voňavá růže
Následující uživatel poděkoval: Ajka, alenak
Moderátoři: Eva L., Květa